Styrelsen (Hela styrelsen med bild se Länk)

Ordförande – Tomas Karlson

Telefon:  070-621 27 74
Mejl: tomas@ckornen.se

Sekreterare – Johan Spångberg

Telefon: 073-594 71 18
Mejl: johan@ckornen.se

Kassör – Carina Eriksson

Telefon: 070-286 91 09
Mejl: carina@ckornen.se

Bankgironummer / Swishnummer

248-1745  /  1232339786

Övriga ansvariga inom klubben

MTB Vuxna/ungdom – Jan Erik Backman

Telefon: 070-322 29 26
Mejl: jan-erik@ckornen.se

MTB Barn -Jörgen Sundquist

Telefon: 072-215 13 88
Mejl: jorgen@ckornen.se

LVG Satsning – Johan Spångberg

Telefon: 073-594 71 18
Mejl: johan@ckornen.se

LVG Motion – Magnus Hallén

Telefon: 070-697 65 73
Mejl: magnus@ckornen.se

Downhill – Jörgen Sundquist

Telefon: 072-215 13 88
Mejl: jorgen@ckornen.se

Qlingorna – Elin Gustafsson

Telefon: 073-032 60 73
Mejl: elin@ckornen.se

Webb – Rickard Hägglund

Telefon: 070-341 98 49
Mejl: admin@ckornen.se

Kläder – MTB: Jan-Erik Backman / LV: Magnus Hallén

Telefon: 070-322 29 26 / 070-697 65 73
Mejl: jan-erik@ckornen.se  / magnus@ckornen.se

Postadress

CK Örnen
c/o Tomas Karlson
Vintergatan 8C
891 36 Örnsköldsvik

Cykelklubben för alla cyklister i Örnsköldsvik